آقای رئیس جمهور نیز بلاگر شد

آقای رئیس جمهور با راه اندازی وبلاگ شخصی بلاگر شد. مدیر پرشین بلاگ در مصاحبه با ایکنا ضمن استقبال از اقدام رئیس جمهور گفت:
بلاگر شدن افتخار بزرگی است٬ امیدوارم آقای احمدی نژاد با وبگردی آن را تکمیل کند.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، بوترابی مدیرعامل پرشین‌بلاگ نیز معتقد است پیوستن احمدی‌نژاد به جمع وب‌نویسان ایرانی اتفاق جدید و درخور توجهی افتاده است.
وی در مصاحبه‌ای کوتاه با ایکنا دلایل خود را برای مهم بودن اتفاق چنین عنوان کرد: کار خوب، خوب‌ است. با بلاگر شدن رئیس‌جمهور اولاً یک عضو به میلیون‌ها عضو آن اضافه شد. ثانیاً اهمیت جامعه مجازی بیشتر از قبل برای همه روشن می‌شود. ثالثاً تأثیرات جدیدی بر اندیشه و فکر آقای رئیس جمهور پدید می‌آید، چرا که با جامعه‌ای تازه با مختصات جدید مواجه خواهندشد و این مهم‌ترین نکته است.
بوترابی تصریح کرد: البته شرط این اتفاق آن‌است که وبلاگ‌نویسی را ادامه دهند و مهم‌تر از وبلاگ‌نویسی کمی وبگردی کنند تا با کوچه و بازار و محلات جامعه مجازی بیشتر آشنا شوند.
وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار ایکنا مبنی بر قرارنداشتن وبلاگ آقای احمدی‌ن‍ژاد در یکی از بلاگ‌سرویس‌های ایرانی گفت: به نظر من اهمیتی ندارد این‌که ایشان در کجا می‌نویسد. بلکه می‌نویسد و ‌آن‌چه می‌نویسد مهم‌تر است.
 

/ 0 نظر / 6 بازدید