یاداشت های کاربران در امنیت و معرفی persianblog.ir

پیرو سرقت دامنه پرشین بلاگ دات کام توسط هکرهای عرب و درج عبارات موهون و توهین آمیز بر ضد ایران و ایرانی پرشین بلاگ طی اطلاعیه ای که صبح امروز منتشر شد تصریح کرد "اطلاعات و آرشیو نوشته های کاربران" در صحت و امنیت کامل در سرورهای مختلف پرشین بلاگ نگهداری میشود و اختلالات فوق تنها در لایه DNS و دامنه توسط مهاجمین به وجود آمده است که در حال پیگیری و رفع میباشد.

پرشین بلاگ با اطمینان خاطر به کاربران خود در خصوص امنیت اطلاعات آنان اعلام میکند این اختلال از لایه شرکت خارجی عرضه کننده خدمات دامین بوجود آمده است که با همکاری و پیگیری این شرکت به زودی دامنه به مالکیت پرشین بلاگ بازمیگردد و تا آن زمان خدمات اولین و بزرگترین سرویس وبلاگ فارسی از طریق نشانی Persianblog.ir در دسترس خواهد بود.

پرشین بلاگ چهارم مردادماه و همزمان با جشن میلاد امام علی (ع) پنجمین سالگرد تولد وبلاگ فارسی را با حضور صدها تن از کاربران خود گرامی خواهد داشت.

پرشین بلاگ افتخار میزبانی بیش از هشتصد هزار وبلاگ فارسی را دارد و تمام مدیران و تیم فنی پرشین بلاگ حداکثر سعی و تلاش خود را برای عرضه خدمات باکیفیت و نوین داشته و خواهند داشت.

پرشین بلاگ زنده است، تا وبلاگ فارسی زنده است!
 

/ 0 نظر / 5 بازدید