برندگان مسابقه نقد فیلم برف روی کاجها

با اکران فیلم برف روی کاجها به کارگردانی پیمان معادی در سینماها و اختصاص سانس اختصاصی به وبلاگنویسان با میزبانی سینما پردیس قلهک در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1392 و حضور جمع کثیری از وبلاگنویسان ؛ مسابقه ی نقد وبلاگی این فیلم از تاریخ 15 اردیبهشت ماه شروع و تا تاریخ 30 خرداد ماه 1392 نیز ادامه داشت . 

در طی این مدت حدود 20 وبلاگنویس پرشین بلاگ نقد خود را برای شرکت در مسابقه به ثبت رساندند و حدود 116 وبلاگ از وبلاگهای پرشین بلاگ نقد یا گزارش ، یا برنامه های اکران یا موارد حاشیه ای جشنواره ای و ...در مورد این فیلم در وبلاگشان قرار داده اند که پست مورد نظر را درمسابقه شرکت نداده اند .

از دیگر سایتهایی که خدمات وبلاگ نویسی را ارائه می دهند و در وبلاگهایشان نقد فیلم مورد نظر را قرار داده اند بعد از پرشین بلاگ ، بلاگفا بوده است که در حدود 50 عدد از وبلاگهایش نقد یا گزارشات در این مورد در وبلاگهایشان ثبت کرده اند .

بدین ترتیب بعد از ارسال نقدهای وبلاگنویسان ؛ داوری این مسابقه آغاز گردید که در نهایت شش وبلاگ به عنوان برندگان مسابقه معرفی شدند که در رده پنج دو وبلاگ به طور مشترک انتخاب شدند .

نتیجه نهایی برندگان مسابقه نقد فیلم برف روی کاجها بدین ترتیب می باشند :

نفر اول : مرجان شیخی

وبلاگ : چرک نویس های یک عنکبوت روان پریش

نفر دوم : ساناز اصفهانی

وبلاگ : جزیره در کهکشان

نفر سوم : نسرین طاهری پور

وبلاگ : ای کاش عشق را زبان سخن بود

نفر چهارم : مرسده مقیمی

وبلاگ : شات آخر

نفر پنجم به صورت مشترک :

سارا صادقی

وبلاگ : شاهدخت سرزمین ابدیت

زهره یحیایی

وبلاگ : این روبان کبودتر شد

ضمن عرض تبریک خدمت تمامی برندگان این مسابقه ؛ به اطلاع می رساند از این برندگان در جشن تولد دوازده سالگی پرشین بلاگ با حضور عوامل فیلم برف روی کاجها تقدیر به عمل خواهد آمد .

/ 0 نظر / 58 بازدید