تقدیر فیلم سینمایی شهر موشها از مدیر عامل پرشین بلاگ+تصاویر

شب گذشته طی مراسمی فیلمبرداری قسمت دوم شهر موش ها بعد از 30 سال کلید خورد و از پرشین بلاگ به عنوان حامی فیلم سینمایی شهر موش ها تقدیر به عمل آمد.

آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی شهر موش ها جمعه شب با حضور جمعی از هنرمندان ،مسئولین و مردم در بوستان ولایت کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی پرشین بلاگ، فیلم سینمایی «شهر موش ها » به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی جمعه شب در مراسمی با حضور برخی از مسئولان از جمله احمد مسجدجامعی، رییس شورای شهر تهران و جمعی از هنرمندان و خانواده ها در بوستان ولایت بعد از 30 سال دوباره کلید خورد.

در این مراسم ازمدیر عامل پرشین بلاگ جناب آقای نوید رجایی پور به عنوان یکی از حامیان ویژه شهر موش ها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

منیژه حکمت طی سخنانی مدیر عامل پرشین بلاگ را حامی همیشگی ساخت فیلم توسط این مجموعه عنوان کرد و لوح یادبوی از سوی تهیه کنندگان این فیلم به ایشان اعطا کرد.

گفتنیست در این مراسم از عروسک های شهر موش ها نیز رونمایی شد و نحوه ساخت و تولید این فیلم توسط عوامل و دست اندرکاران آن توضیح داده شد.

لوکیشن های اصلی فیلم سینمایی «شهر موش ها ۲» در بوستان ولایت واقع شده است و بودجه ای بالغ بر شش میلیاردتومان برای ساخت این فیلم سینمایی در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که  فیلم سینمایی شهر موش ها در سال 63 به کارگردانی مرضیه برومند ساخته شده بود.

/ 0 نظر / 68 بازدید