برگزاری اولین دوره جشنواره وبلاگ فجر

به همت سایت پرشین وبلاگ و در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین جشنواره وبلاگ فجر برگزار می گردد.

این جشنواره به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر توسط سایت پرشین وبلاگ برگزار می گردد و هدف از آن معرفی و تجلیل از وبلاگ های برتر فارسی زبان در طول یک سال گذشته می باشد. با توجه به اینکه گزینش وبلاگ ها از کلیه سرویس های ارائه دهنده وبلاگ (از جمله پرشین بلاگ ، میهن بلاگ ، بلاگفا ، بلاگ اسکای و پارسی بلاگ ) صورت میگیرد ، لذا کلیه وبلاگ نویسان که حداقل یک پست فارسی در وبلاگ خود داشته اند میتوانند در این جشنواره شرکت کنند.
گزینش وبلاگ ها بر اساس معیار های زیر صورت میگیرد :
بهترین قالب وبلاگ با موضوع آزاد
بهترین قالب وبلاگ با موضوع مرتبط با دهه فجر
بیشترین لینک داده شده به وبلاگ توسط سایر وبلاگ ها
بهترین حضور وبلاگ در نتایج جستجوی گوگل ( مناسب برای وبلاگ های علمی و تخصصی )
نحوه شرکت دادن وبلاگ در بخش طراحی قالب : جهت شرکت در بخش قالب، باید قالب وبلاگ توسط شما طراحی شده باشد و روی وبلاگ نصب باشد . همچنین کد آن بهمراه عکس های قالب بصورت ZIP شده به ایمیل info@persianweblog.com ارسال گردد . هنگام ارسال قالب توسط ایمیل ، نام سرویس دهنده وبلاگ ، آدرس وبلاگ خود و شماره تماستان را نیز ذکر کنید .
نحوه شرکت دادن وبلاگ در سایر بخش های جشنواره :
برای این منظور کافیست با مراجعه به صفحه تماس سایت پرشین وبلاگ اطلاعات تماس خود ، شامل شماره تلفن و ایمیل و نیز آدرس وبلاگ خود را اعلام کنید تا بعنوان شرکت کننده در اولین جشنواره وبلاگ های فجر حضور یابید.
جوایز اهدایی : به 10 عدد از برترین وبلاگ های برگزیده شده توسط داوران جشنواره ، مقدار 50 MB فضای هاست لینوکس توسط شرکت پایاهاست که اسپانسر این دوره از جشنواره میباشد اعطا میشود. همچنین لیست سایر برگزیدگان بر اساس رتبه در خبرگزاری های مرتبط منتشر خواهد شد .

مهلت شرکت در جشنواره و اعلام نتایج :
مهلت معرفی وبلاگ ها از 5 بهمن تا 20 بهمن می باشد و نتایج جشنواره روز 22 بهمن اعلام میگردد . منتظر حضور شما در اولین جشنواره وبلاگ های فجر هستیم .
 

/ 0 نظر / 10 بازدید