درخواست شکیبایی در استفاده از پرشین بلاگ

همراهان عزیز پرشین بلاگ

با توجه به انتقال حجم عظیمی از داده ها و تغییر در آدرس سِرورها، ممکن است برای مدتی با اختلال مواجه باشیم. از این جهت درخواستِ شکیبایی از شما بزرگواران داریم تا تمامی موارد مدّنظر تیم فنی انجام شود و شروعی باشد برای بیش از پیش باهم بودنمان.

در صورت نیاز با آدرس زیر با ما در تماس باشید :
support@persianblog.ir

خانواده پرشین بلاگ
/ 18 نظر / 2120 بازدید
نمایش نظرات قبلی
khanoomaneh

میشه خواهش کنم علاوه بر قصه کامنت ها و قالب ها و دسترسی های بسته شده و پست ها و مطالب پاک شده به این مسئله هم بپردازید که بشه تاریخ دقیق پست ها رو دید؟ این نمایش بر اساس زمان گذشته شده از پست توی پیش نمایش پست خوبه اما توی نمایش اصلی اگر تاریخ دقیق پست باشه به نظر بهتره!!

mohammadsarabi

سلام. حدود 2 سال از پست‌های روی وبلاگ من پاک شده است. تگ‌ها و آرشیو هم درسترس نیست. همه این‌ها بازیابی می‌شوند؟

hesegharib880704

سلام با تشکر از زحمات تیم فنی امیدوارم این مشکلات با صبور ما و تلاش مجدانه شما زودتر مرتفع بشه ،یکی از دوستان مشکلی داره که با من در میون گذاشته ایشون ایمیلش رو قبلا در سایت تایید نکرده و الان وقتی وارد کاربری میشه نمیتونه مطلب ارسال کنه وو... چکار باید کرد

porshko

سلام، حدود 2 سال از اطلاعاتم که خیلی هم برایم مهم بود حذف شده و هر چه اعلام کردم بازگردانده نشده است، درضمن مدیریت نظرات و صفحات نیز در دسترس نیست، حفظ اطلاعات قبلی و توانایی های قبلی سیستم یکی از ملزومات بروز رسانی سیستم است که متاسفانه در تغییرات شما در نظر گرفته نشده است

news

@hesegharib880704 با ایمیل پشتیبانی تماس بگیره . و آدرس وبلاگ و مشکل رو هم مطرح کنه

news

ممنون از نظرات و پیشنهادات شما . @lovelyworld . حتما در تغییرات بعدی، مواردی که کاربران ذکر میکنند لحاظ میشه و کم کم ارائه خواهد شد.

news

ممنون از نظرات و پیشنهادات شما . @lovelyworld . حتما در تغییرات بعدی، مواردی که کاربران ذکر میکنند لحاظ میشه و کم کم ارائه خواهد شد.

asemangoon

متشکرم از تلاشتون. اما من این آرشیو رو داشتم 94 و 96 رو. آرشیو 95 رو نداشتم. یعنی دیگه قابل برگشت نیست؟

asemangoon

اینکه پستها در نسخۀ قبلی به تاریخ و ساعت ثبت می شد خیلی کاربردی بود. من اینطوری نمیتونم مطلب خاصی رو پیدا کنم. نه بدون تاریخ ماه و سال ، و نه کلمات کلیدی. گزینۀ سرج سیستم هم کارایی نداشت برام.