اعلام نتایج نظرسنجی بهترین وبلاگ از دیدگاه کاربران

انتخاب ها و برداشت ها ، دوست داشتن ها و نداشتن ها متفاوت است . رای دادن و داوری کردن سخت ، مخصوصا در دنیایی گیر افتاده باشی که همه چیزش هم خوب است و هم بد .

باشگاه هواداران پرشین بلاگ در اردیبهشت ماه سال 92 نظر سنجی بهترین وبلاگ سال 91 از دید مخاطبان را در شرایطی برگزار کرد که ماه ها قبل تر از آن تشویق کاربران آنلاین فارسی زبان در شبکه های  اجتماعی را شروع کرده بود .

این نظر سنجی توسط  سایت پرشین وبلاگ و به حمایت تبلیغاتی سایت پرشین بلاگ ، توسط باشگاه هواداران پرشین بلاگ برگزار شد . این اولین نظر سنجی گروه سایتها نبوده و پرشین بلاگ با سابقه برگزاری نظر سنجی های وبلاگ برتر سال ، بهترین وبلاگ برتر بانوان در چند مرحله تجربه خوبی در برگزاری آن را کسب کرده بود .

تیم فنی پرشین بلاگ اقدامات فنی برای جلوگیری از تقلب در انتخاب بهترین وبلاگ را انجام داده و نتایج ارائه شد در نهایت نزدیک ترین نتیجه به رای و نظر مردم است . نزدیک چون تیم برگزار کننده مجبور بود وبلاگهایی که مقایر با قوانین جمهوری اسلامی بوده اند و یا فیلتر  بوده اند هرچند اگر داری رای بالا و حایز رتبه بوده اند را از میان انتخاب شدگان حذف کنند. شرکت در این نظر سنجی برای عموم آزاد بوده وتمامی شرکت کنندگان میتوانستند به هر وبلاگ از هر وبلاگ سرویس و یا حتی وبلاگهایی در دامنه های شخصی رای دهند.


نظر سنجی بهترین وبلاگ فارسی از دید مخاطبان پرشین بلاگ برگزار شد :

تعداد شرکت کننده 4826 نفر

تعداد رای داده شده 18128  رای

تعداد رای داده شده ی صحییح 14260 تایید شده

نتیجه نظر سنجی با احتساب حذف شدن وبلاگهای فیلتر شده و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی در آدرس زیر درج گردیده است .

برای مشاهده نتایج به این آدرس مراجعه نمایید .

http://vote.persianweblog.com

/ 0 نظر / 62 بازدید