دعوت به همکاری در روابط عمومی جشن تولد پرشین بلاگ

با توجه به نزدیک شدن به مراسم جشن تولد پرشین بلاگ و روز بزرگداشت وبلاگ فارسی ؛ روابط عمومی پرشین بلاگ جهت تشکیل ستاد خبری و دبیرخانه مراسم دعوت به همکاری داوطلبانه می نماید .

شرح مسئولیت ها بدین شرح می باشد :

1. خبرنگار داوطلب : ترجیحا عزیزانی که در کار خبرنگاری تجربه دارند ستاد خبری جشن را تشکیل داده و به صورت آنلاین تمامی این کارها را انجام دهند .

2. روابط عمومی داوطلب : این شخص دبیرخانه مراسم رو تشکیل داده و کارهای این بخش رو به طور قوی با تیم تشکیل شده پیگیری کند .

3. عکاس داوطلب : از کلیه عکاسانی که مایل هستند تا در روز مراسم به طور داوطلبانه از مراسم عکاسی کرده و سپس عکس هارو به ستاد خبری جشن تحویل دهند تا در بخش خبری برای بازتاب خبری مراسم به کار گیرند دعوت به همکاری می شود .

4. فیلمبردار داوطلب : کلیه عزیزانی که می توانند در روز مراسم از مراسم فیلمبرداری کرده و سپس آن را به پرشین بلاگ تحویل دهند دعوت به همکاری می شود .

نکته قابل تذکر : برای عکاسان و فیلمبرداران کارت صادر میشود بنابراین به صورت قطعی باید این بخش را بر عهده بگیرند .

5. تشریفات داوطلب : از کلیه عزیزانی که تمایل دارند در بخش تشریفات مراسم پرشین بلاگ همکاری کرده دعوت به همکاری می شود .

این عزیزان باید تیم تشریفات مراسم را تشکیل داده و در روز مراسم به صورت قطعی حضور داشته باشند و کلیه مسئولیت های بخش تشریفات را بر عهده داشته باشند .

6. انتظامات داوطلب : از عزیزانی که تمایل دارند تا در بخش انتظامات مراسم با پرشین بلاگ همکاری کنند دعوت به همکاری می شود .

این عزیزان باید تیم انتظامات را تشکیل داده و تمامی مسئولیت های انضباطی مراسم را بر عهده بگیرند .

نکته :

عزیزانی که آماده همکاری با پرشین بلاگ می باشند درخواست می شود تا اطلاعات شخصی خود را به آدرس ایمیل fans@persianblog.ir زیر ارسال نمایند .

نام و نام خانوادگی

شماره تماس 

ایمیل فعال

آدرس وبلاگ

بخش مورد نظر برای همکاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 09122070357 و یا 22581338 جناب آقای بهنام آقایی تماس بگیرید

توجه :

تمامی کسانی که آماده همکاری با مراسم جشن تولد پرشین بلاگ باشند ، به دفتر پرشین بلاگ دعوت شده و در جلسه توجیهی تمامی مسئولیت ها برایشان تشریح خواهد شد .

/ 0 نظر / 66 بازدید