مرورگر خود را به روز کنید

آیا شما از ویندوز XP استفاده میکنید؟

احتمالا میدانید که مایکروسافت ویندوز xp را همراه با نسخه 6 برنامه ی  Internet Explorer در سال 2001 ارائه کرد و پس از گذشت 10 سال، مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 بسیار قدیمی شده است و بسیاری از امکانات جدید وب را پشتیبانی نمی کند.  نه تنها این مرورگر، بلکه مرورگرهای قدیمی دیگر نیز مشکلاتی دارند که باید آنها را به روز رسانی کرد.

بازی تتریس
مثلا شما با  مرورگر قدیمی تان، نمی توانید بازی تتریس سه بعدی را انجام دهید . همچنین هزاران بازی و سرویس آنلاین دیگر وجود دارند که فقط مرورگرهای جدید قادرند آنها را اجرا کنند. 

مشکل دیگری که مرورگرهای قدیمی ایجاد میکنند این است که امنیت شما را در محیط اینترنت به درستی تامین نمی کنند. چون مرورگر قدیمی شما از روش های هک که در چند سال اخیر درست شده اند خبری ندارد و خلاصه اینکه امنیت شما و اکانت های ایمیل و وبلاگ و غیره تان در خطر است.

اما برای استفاده از آخرین تکنولوژی های آنلاین و همچنین تامین امنیت خود در محیط اینترنت ، کافیست از آخرین نسخه مرورگرها استفاده کنید. هم اکنون چند مرورگر معروف و محبوب وجود دارد که پیشنهاد میکنیم یکی از آنها را  دانلود و استفاده کنید. همچنین اگر مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، آنرا به روز کنید و از آخرین نسخه ی مرورگر مورد علاقه‌تان استفاده کنید:

مرورگر

/ 0 نظر / 28 بازدید