اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مهدی بوترابی Mehdi Boutorabi - ۱۳٩٠/۸/۱

 

معرفی وبلاگ: روان تحلیل گری

سید سهیل رضایی را احتمالا می شناسید. البته اگر به اسم هم نشاسید حتما تصویر او را از دریچه تلوزیون به عنوان مشاور در برنامه هایی مثل تصویر زندگی دیده اید. روان تحلیل گری، نام وبلاگ سید سهیل رضایی است که در آن می توانید مطالب متنوعی را بیابید.

نویسنده وبلاگ در معرفی خود چنین نوشته است: اینجانب مدرس خودشناسی عمقی و مهارت های رهبری و مدیریت در سازمان های کسب و کار هستم. و همچنین شماره تماس و ایمیل خود را برای ارتباط ساده تر در اختیار مخاطبان وبلاگش قرار داده است.

غالب مطالب منتشر شده در وبلاگ روان تحلیل گری را بمطالبی با مضوعات اجتماعی و روانی تشکیل می دهد. توضیه های در مرود ازدواج، ارتباط، تربیت فرزندان، موفقیت در کسب و کار و زندگی و… از اهم مطالب این وبلاتگ است.

زبان ساده و جذاب و شیرین نویسنده و همچنین بیان خاطرات و ارائه درس های در قالب یادداشت هایی خاطره مانند از دیگر ویژگی های مثبت این وبلاگ است که می تواند توجه هر مخاطبی را به خود جلب کند.

در نهایت اگر به اینگونه مطالب علاقه دارید و یا نیازمند راهنمایی و مشاوره در چنین زمینه هایی هستید. وبلاگ روان تحلیل گری جای مناسبی برای شماست: http://soheil-rezaee.persianblog.i

 

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :