اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مازيار - ۱۳۸٧/٢/٧

هم اندیشی وبلاگ نویسان محیط زیست روز دوم اردیبهشت به همت مرکز صلح و محیط زیست و گروه سایت های پرشین بلاگ حضور قشر فرهیخته وبلاگ نویسان محیط زیستی و علاقه مندان این حوزه برگزار شد.

 

به گزارش فاوانیوز، بخشی از فعالیت های یک سال گذشته وبلاگستان فارسی با موضوع محیط زیست که توسط خانم پولادزاده، مدیر روابط عمومی پرشین بلاگ در این مراسم عنوان شد:

"سالی که گذشت، وبلاگستان سبز فارسی دارای افت و خیز های فراوانی بود که بیشتر در شش ماهه اول سال صورت گرفت. آغاز سال با حادثه تلخ بهره برداری از سد سیوند و اتفاق خوب آب گیری سه گانه رگ خشکیده سیستان، هامون همیشه جاری توام بود. در روند اطلاع رسانی و عرضه مطالب مرتبط با سد سیوند؛

سایه سنگین فیلترینگ از سر سایت های محیط زیستی هم براحتی نگذشت و در اتفاقی عجیب ، دسترسی به تعدادی از سایت های این دسته ، برای کاربران ایرانی منتفی شد. از جمله سایت هایی  فیلتر شده سایت آکادمی محیط زیست آریزونا desert است."

 

سخنران های بعدی آقای اشراقی و محمد درویش -نویسنده وبلاگ مهار بیابان زایی- و منتخب دوم اولین دوره نظرسنجی برترین وبلاگ فارسی بودند. آقای درویش در مورد دغدغه های شخصی خود در زمینه محیط زیست صحبت کرد.

این مراسم با سخنرانی خانم معصومه ابتکار، رییس پیشین سازمان محیط زیست ایران و عضو فعلی شورای شهر تهران خاتمه یافت.

همچنین در طی این مراسم از خانم جمشیدی نیز تقدیر به عمل آمد.

 

در همین رابطه: سبزترین هم اندیشی

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :