اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸٢/۳/٢۳

سایت پرشین بلاگ، با تمام فراز و نشیبهای خود یکساله شد. سایت پرشین بلاگ با قالب و ابزارهایی کاملاً فارسی، در 23 خرداد سال 1381 پا به عرصه اینترنت گذارد. این سرویس به گونه ای طراحی شد که هر شخصی، در هر سطحی از معلومات فنی، بتواند به راحتی صاحب یک آدرس و صفحه اختصاصی در اینترنت به صورت رایگان شود و یادداشتهای خود را که حاصل خلاقیتها و توانایی خویش در زمینه های مختلف است، در منظر دید و نقد همگان قرار دهد. تلاش گروه پرشین بلاگ بر آن بوده است که بتواند با ارائه سرویسی مطمئن، سریع و با کیفیت، میزبانی خوبی برای محتوای فارسی ایجاد شده باشد و به حق، کاربران نیز توانستند بخوبی از این امکان استفاده نموده و زبان فارسی را در زمره چهار زبان اول وبلاگنویسان دنیا قرار دهند.

سرویس پرشین بلاگ در طول یک سال گذشته، شاهد تغییرات زیاد سخت افزاری (از یک سرویس مشترک تا دو سرور اختصاصی) و نرم افزاری، در جهت افزایش کارایی و امکانات خود بوده و در تمام این مراحل سعی داشته است تا کاربران، شاهد کمترین تغییرات در نحوه مدیریت وبلاگها باشند. ما معتقدیم که هنوز هم جای ایجاد و به روز رسانی امکانات سرویس پرشین بلاگ وجود دارد و تمام سعی خود را در این جهت انجام خواهیم داد.

اکنون که به مدد سرویس پرشین بلاگ، حجم وسیعی از محتوای فارسی در اینترنت ایجاد شده است (و البته از این جهت ما به اهداف خود دست پیدا کرده ایم)، هدف بعدی گروه پرشین بلاگ، دسته بندی محتوای ایجاد شده و ایجاد ابزارهای جستجو در این محتواست تا دسترسی به اطلاعات فارسی، بسیار آسان باشد.

گروه پرشین بلاگ همانند قبل، اهداف خود را بسیار والاتر از آن می داند که خستگی و فشار مالی بتواند، آن را از پای درآورد. امید است تا با حمایت شما عزیزان بتوانیم، بیش از پیش در این راه قدم برداریم.

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :