اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۳/٢/٢٧

پرشین بلاگ بزرگترین سرویس دهنده ی وبلاگ فارسی موفق به کسب رتبه دوم در بخش خدمات الکترونیکی محتوایی چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.

به گزارش خبرنگار فاوانیوز،از برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور رئیس جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر اطلاعات، رئیس دفتر رئیس‌جمهور، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور،دستیار ویژه رئیس‌جمهور و تعداد دیگری از مقامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است لوح تقدیر هیات داوران در بخش خدمات الکترونیکی محتوایی به پرشین بلاگ رسید و بزرگترین ارائه دهنده وبلاگ سرویس فارسی موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره شد.

نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۳/٢/۱٤

به اطلاع کلیه کاربران محرم پرشین بلاگ می‌رسانیم، از این پس به راحتی می‌توانید برای عضویت در سرویس زیگور از حساب کاربری پرشین بلاگ خود استفاده نمایید. 

به منظور استفاده از این سرویس و عضویت در زیگور با استفاده از نام کاربری و رمز عبور پرشین بلاگ خود وارد این صفحه شوید.

/http://www.zigur.com/view/pb-login

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩۳/٢/٩

در صورتی که سایت شما ارائه دهنده قالب وبلاگ برای سرویس پرشین بلاگ است، می توانید لوگوی خود را با سایز 120x60 برای ما ارسال کنید تا  سایت شما را در صفحه ویرایش کد قالب، به کاربران پرشین بلاگ معرفی کنیم. 

شرایط عمومی قالبها:

  1. عکس های قالبها باید روی سایت شما هاست شده باشند. نه آدرس دیگری.
  2. قرار دادن بیش از 4 لینک تبلیغاتی در قالبهای پرشین بلاگ ممنوع است و منجر به مسدود شدن لینک سایت ارائه دهنده قالب در پرشین بلاگ خواهد شد.
  3. قراردادن هرگونه تبلیغ بصورت image یا بصورت لینک در تگ های پنهان، در قالبها ممنوع است. 
  4. همچنین قراردادن کدهای جاوااسکریپت در قالبهای پرشین بلاگ ممنوع است و بطور خودکار از قالب حذف میشود.

در صورتی تمایل، می توانید آدرس سایت خود را به همراه لوگو به ایمیل admin پرشین بلاگ ارسال نمایید. 

سایت های بلاک شده : آدرس برخی سایتهای بلاک شده، آزاد شده است. در صورتی که آدرس سایت شما قبلا در پرشین بلاگ مسدود شده ، برای رفع مسدودی آدرس سایت خود، باید لینکهای غیرمجاز (بیش از 4 لینک تبلیغاتی) را از قالبهای خود حذف کنید و یک ایمیل به آدرس ایمیل admin پرشین بلاگ برای رفع مسدودی url سایت خود بزنید. 

نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۳/٢/٢

درگاه زیگور zigur.com، به صورت رسمی به بهره‌برداری می‌رسد. این شبکه پس از یک سال فعالیت به صورت  آزمایشی، هم اکنون در آستانه ی بهره برداری رسمی قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی پرتال جامع زیگور، این شبکه که حاصل  2 ساله ی تلاش مهندسان و برنامه نویسان ایرانی است،بر روی سرورهای داخلی  قرار دارد . زیگور با شعار «همه‌چیز زیر دستان شما» از هفت سرویس اصلی بهره می‌برد. این شبکه سعی دارد فرهنگ تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات و اینترانت کشور را جایگزین شیوه ی رایج تولید محتوا در کشورهای دیگر کند.

سرویس‌های ‌زیگور با نام‌های  پردیس، پیک، گنجینه، سررسید، گیشه خبر، تماشاخانه و نگارخانه ارائه می‌شود. پردیس نام سرویس شبکه اجتماعی مجازی ایرانیان و پیک نام سرویس پست الکترونیک زیگور است. تیم زیگور برای سرویس ذخیره و اشتراک فایل‌ها ، "نام گنجینه "  تقویم و مدیریت زمان را سررسید، بخش خبری را گیشه خبر، اشترک و تماشای فیلم و ویدئو را تماشاخانه و اشتراک و برای ذخیره عکس نام نگارخانه را در نظر گرفته است.

بدین ترتیب‌ کاربران از این مزیت قابل توجه بهره مند میشوند که  با یک نام کاربری و کلمه عبور از هفت سرویس پرکاربرد فضای مجازی یک جا بهره ببرند.

این شبکه اجتماعی صفحات رسمی و کانال‌های رسمی مقامات کشوری،هنرمندان، ورزشکاران، سازمان‌ها و دیگر افراد مشهور را میزبانی می‌کند. صفحه "محمود واعظی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که قبلا توسط این وزارت خانه  اعلام شده بود نیز از جمله این صفحات رسمی است.

نام این شبکه اجتماعی از" زیگورات چغازنبیل" گرفته شده است. این اثر تاریخی که در نزدیکی ایلام واقع شده است، در سال 1979 به عنوان اولین اثر تاریخی ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو جای گرفت و حالا بر تارک این شبکه اجتماعی میدرخشدتا مایه افتخار همه ایرانیان در سراسر جهان باشد.

زیگورات، بلند و برافراشته ساختن، بنای کوه مانند سپندی (مقدسی) که با روند کاهشی سطح طبقات بالایی، پلکانی بیکران تا آسمان بنا می‌کند تا آرام آرام از فضای ناهمگون پیرامون جدا شوی، به پیش روی تا به سرای پاک آسمانی برسی. پله پله تا آسمان. تا جایی که همچون قله کوه، زمین به آسمان پیوند می‌خورد و خداوند با آغوش همیشه گشوده اش پدیدار و پر نور.

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :