اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/۳٠

ویدئو کلیپ بسیار زیبای یلدای پرشین بلاگ به کارگردانی و تولید وبلاگنویس پرشین بلاگی سرکار خانم کتایون حسینیان ( نویسنده وبلاگ کافه خاطره و عضو فعال باشگاه هواداران پرشین بلاگ ) که به مناسب شب یلدا و به سفارش پرشین بلاگ برای مراسم همنشینی شاعران و نویسندگان که در فرهنگسرای رسانه برگزار شد ، ساخته شده است .

این همنشینی توسط باشگاه هواداران پرشین بلاگ و با همکاری گروه ادبیات گمانه زن ( آکادمی فانتزی ) و همچنین محفل میوز به پشتیبانی پرشین بلاگ ،شرکت اینترنتی های وب و فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

ضمن تقدیر و تشکر از سرکار خانم حسینیان شما را به دیدن این کلیپ زیبا دعوت میکنیم .

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/۳٠

هم نشینی شاعران و نویسندگان وبلاگ نویس به مناسبت شب یلدا به همت باشگاه هواداران پرشین بلاگ با همکاری گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی) و محفل میوز با عنوان دانه دانه انار روز پنج شنبه 28 آذر ماه در فرهنگسرای رسانه با حضور شاعران و هنرمندان و نویسندگان وبلاگ نویس برگزار شد .

ضمن تشکر از تمامی شما سروران گرامی جهت شرکت در این برنامه ؛ به اطلاع می رساند به زودی گزارشات این مراسم انتشار خواهد یافت .

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/٢٤

باشگاه هواداران پرشین بلاگ با همکاری گروه ادبیات گمانه‌زن ( آکادمی فانتزی ) و محفل میوز آیین بزرگداشت شب یلدا را با عنوان دانه دانه انار برگزارمی کنند.

این مراسم با حضور شاعران و شعرخوانی همراه خواهد بود .

بدین وسیه از شما شاعران و ترانه سراهایی که مایل هستید تا در مراسم شعرخوانی ، اشعار خود که با مضمون بزرگداشت شب یلدا می باشد را بخوانید دعوت می شود تا آثار خود را به آدرس ایمیل fans@persianblog.ir با موضوع : شعر دانه دانه انار ؛ ارسال نموده تا بعد از بررسی اثر ارسال شده ، مدیریت این برنامه با شما تماس گرفته و در این مراسم جهت خواندن شعر خود حضور بهم رسانید .

الزاما در ایمیل ارسالی نام و نام خانوادگی ، اثر هنری ، شماره تماس و ایمیل فعال خود را درج نمایید .  

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/٢٤

در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود:

هم نشینی شاعران و نویسندگان وبلاگ نویس به مناسبت شب یلدا

باشگاه هواداران پرشین بلاگ با همکاری گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی) و محفل میوز آیین بزرگداشت شب یلدا را با عنوان دانه دانه انار برگزارمی کنند.
 
این مراسم به مناسبت بزرگداشت شب یلدا با هدف آشنایی با آیین ها و سنت جشن های شب یلدا برگزار می گردد.
 
همچنین این مراسم با حضور شاعران و شعرخوانی همراه خواهد بود و با افسانه ها و اسطوره ها و نمادهای نجومی این شب ایرانی آشنا خواهیم شد .
 
نویسندگان ، شاعران و وبلاگنویسان علاقمندان می توانند برای حضور در این هم نشینی روز پنجشنبه 28 آذرماه جاری از ساعت 15 تا 17 به فرهنگسرای رسانه به آدرس  : ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا ؛ فرهنگسرای رسانه مراجعه فرمایند.
 
گفتنی است حضور برای عموم آزاد است . 

منبع : باشگاه هواداران پرشین بلاگ

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/۱۱

برنده خوش اقبال نظر سنجی عادات غذایی در اوقات فراغت مشخص شد

سایت "نظر ما"  یکی از سایتهای عضو گروه سایتهای پرشین بلاگ یک نظرسنجی در رابطه با عادت های غذایی برای اوقات فراغت و بخصوص مصرف تنقلات طراحی کرده بود که برنده این نظر سنجی به قید قرعه خانم ندا دیباج با شماره موبایل  619*** 09123 ، ایمیل : sher*****@yahoo.com  انتخاب شد.

گروه سایتهای پرشین بلاگ ضمن تبریک به خانم دیباج ، 4 میلیون  تومان جایزه این نظر سنجی را به ایشان اعطا کرد.

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/۱٠

کمپین یاری بیماران مبتلا به AIDS/ HIV با هدف انگ زدایی از ایدز و از بین بردن تبعیض ها از مبتلایان به خصوص از کودکان و زنان مبتلا با شعار "به تبعیض علیه مبتلایان به ایدز نه بگوییم" راه اندازی شد.

در بیانیه این کمپین آمده است : زندگی با کیفیت و مطلوب در همه ابعاد حق هر انسانی است و همانگونه که برای خود حق زندگی قائل هستیم بیاییم این حق را برای مبتلایان به AIDS/ HIVقائل شویم. کسانی که زمانی مانند شما بودند اما با یک اتفاق ناخواسته، سهل انگاری و شاید یک اشتباه رنج یک بیماری خاموش را بر دوش خود می کشند.

شعار همه دنیا، رفع تبعیض از مبتلایان به ایدز است. مگر نه این است که قبل از این هم دل های ما با آنان بود؟ پس به «شعار»، رنگ واقعیت بزنیم. دست های خود را به هم دهیم و به همه اشکال تبعیض علیه مبتلایان به ایدز، «نه» بگوییم. برای ماندن در این مسیر، همراه هم شویم .

کافی است با مراجعه به کمپین یاری بیماران در این آدرس و ارسال یک پیام برای مبتلایان در این کار با ما سهیم شوید.

گفتنیست به بهترین پیام به قید قرعه یک دستگاه تبلت اهدا خواهد شد. 

بیشتر: سلامت نیوز (تندرستی): سلامت اجتماعی:به تبعیض علیه مبتلایان به ایدز نه بگوئیم::.
نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٩/٩

مهلت ثبت نام در مسابقه وبلاگ نویسی روبان قرمز تا 20 آذرماه جاری تمدید شد.

طی درخواست جمع کثیری از وبلاگ نویسان جهت دادن مهلت مجدد برای ارسال پست وبلاگی ،دبیرخانه جشنواره وبلاگ نویسی روبان قرمز، مهلت ثبت نام در این مسابقه را تمدید کرد و علاقمندانی که تاکنون موفق به شرکت در مسابقه نشده اند حداکثر تا 20 آذرماه جاری می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.

به مناسبت روز جهانی ایدز، اولین مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع "ایدز" توسط سلامت نیوز با همکاری پرشین بلاگ و برنامه مشترک ملل متحد در زمینه ایدز (UNAIDS) برگزار می شود.

لازم به ذکر است شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و از مبتلایان به HIV/ADIS نیز دعوت می شود در این مسابقه شرکت نمایند.

گفتنی است هر فرد مجاز به ارائه یک وبلاگ در مسابقه می باشد و ثبت مشخصات حقیقی در وبلاگ ضروری نیست.
علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند حداکثر تا 20 آذر ماه سال جاری آدرس وبلاگ خود را به پست الکترونیک fans@persianblog.ir ارسال نمایند.و یا از طریق پنل مدیریتی پست مربوطه را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به نفر یک دستگاه تبلت و نفر دوم و سوم یک دستگاه موبایل اهدا خواهد شد.برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویژه جشنواره روبان قرمز مراجعه کنید .

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :