اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۱/٧/٢٩

مجموعه جشنواره های فضای مجازی شهر تهران با عنوان اوصاف٬ اولین جشنواره خود را در این فضا کلید زد.

18 مهر تا 30 آبان جشنواره شهر زیبا با شعار "عوارض پایدار، شهری زیبا و پویا" توسط روابط عمومی شهرداری تهران برگزار می شود.

به گزارش فاوانیوز، جشنواره شهر زیبا با هدف جلب مشارکت مردم در مدیریت شهری، از 18 مهرماه  تا 30 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

محورهای این جشنواره شامل نقش پرداخت الکترونیکی در توسعه شهری (شهر الکترونیک)،معرفی پروژه های عمرانی شهری ساخته شده با عوارض،توسعه شهری مبتنی بر عوارض یا فروش تراکم؟، پرداخت عوارض و استقلال مالی شهرداری، منابع دریافتی از عوارض صرف چه پروژه هایی شود؟، مشارکت شهروندی در پرداخت عوارض، عوارض در سبد هزینه های زندگی شهری خانواده ها، مزایای پرداخت عوارض برای شهروندان، عوارض نا محسوس عدم پرداخت عوارض،چرا باید عوارض را پرداخت؟، پرداخت عوارض و نقش آن در بالا رفتن کیفیت 

زندگی شهروندان و شهر بی عارضه با پرداخت عوارض، می باشد.علاقمندان می توانند براساس محورهای اعلام شده با وبلاگ نویسی و یا ارسال پیام کوتاه در قالب جملات کوتاه، شعر، شعار و متن به شماره 30004216 و یا عکاسی آماتوری از پروژه های شهری و ارسال از طریق ایمیل و یا قرار دادن در وبلاگ و معرفی آدرس آن از طریق ایمیل، در این جشنواره شرکت نمایند.لازم به ذکر است خبرهای تکمیلی در خصوص این جشنواره در سایت osaf.ir متعاقبا اعلام خواهد شد.

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩۱/٧/۱٩

به اطلاع کلیه وبلاگنویسان و هواداران پرشین بلاگ می رساند :

هنرمندان گروه فیتیله ای روز جمعه مورخ 20 مهر ماه 1391 ، در غرفه

پرشین بلاگ در ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ساعت 3 بعد

از ظهر حضور خواهند داشت .

محمد مسلمی ( بازیگر فیتیله ای ها ) - الهام پاوه نژاد ( بازیگر )

علی فروتن و حمید گلی ( بازیگران فیتیله ای )

بدین وسیله از شما عزیزان دعوت می شود تا برای دیدار با این

هنرمندان روز جمعه در غرفه پرشین بلاگ حضور بهم رسانید .

لینک مطلب : باشگاه هواداران پرشین بلاگ

نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۱/٧/۱٧

مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال  نشستی در جهت نقد و بررسی اولین سرویس وبلاگ فارسی (پرشین بلاگ)  برگزار میکند .

علاقه مندان میتوانند برای حضور در این نشست دوشنبه ۱۷ مهر ماه ٬ از ساعت ۱۸.۳۰ به مکان سالن نشست ها واقع در مصلی تهران ٬ شبستان ٬ بخش رسانه های برخط مراجعه نمایند.

 

نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۱/٧/۱٥

اولین جشنواره و همایش تناسب اندام و بدنسازی از تهدید تا سلامت از 12 مهرماه آغاز به کار کرده است.
 هفته گذشته همزمان با برگزاری نشست خبری اولین جشنواره و همایش تناسب اندام و بدنسازی با شعار "تهدید تا سلامت"، این جشنواره به طور رسمی آغاز به کرد و زمان شرکت در مسابقات این جشنواره آغاز شد.

به گزارش سلامت نیوز محورهای تعیین شده برای شرکت کنندگان فراخوان شامل رژیم های غذایی، نسخه ها و برنامه های بدنسازی، مکمل های غذایی ، هورمونها و شبه هورمونها، نوشیدنی های ورزشی، ابزارها و دستگاه ها، مکمل های ورزشی،  مراکز ارائه دهنده خدمات تناسب اندام و بدنسازی، اهداف، انگیزه ها و فرهنگ تناسب اندام و بدنسازی،منابع اطلاع رسانی و آموزشی  و استانداردها است.

هیئت علمی جشنواره از تمامی علاقه مندان،وبلاگنویسان،خبرنگاران، نوجوانان، جوانان و همچنین پزشکان، هنرمندان، اساتید ، کارشناسان و همچنین کلیه کسانی که در این زمینه دارای شواهد و تجربه ی اثرات سلامت بخش تناسب اندام ایمن و یا انواع اختلالات ناشی از روش های نادرست رژیم های خطرناک غذایی، بدنسازی و تناسب اندام بوده اند، دعوت میکند به شرکت در این بسیج اطلاع رسانی و جشنواره متعاقب آن شرکت فرمایند.

علاقمندانی که مایل به شرکت در این جشنواره هستند می توانند آثار خود را خود را در قالب عکس ، کاریکاتور ، فیلم کوتاه،مقاله و ....به آدرس ایمیل maghale@behsite.ir  ارسال نمائید.

لازم به ذکر است شرکت در مسابقه اولین جشنواره تناسب اندام و بدنسازی، تهدید تا سلامت، برای عموم آزاد است و به بهترین اثر پس از بررسی هیات داوران، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
گفتنی است به سایت، سلامت نیوز، پرشین بلاگ و چلچراغ از برگزارکنندگان این جشنواره هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت  behtan.behsite.ir مراجعه نمایید.


نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩۱/٧/۱٤

به اطلاع کلیه وبلاگنویسان می رساند :

کارگاه وبلاگ نویسی پرشین بلاگ در روز شنبه 15 مهر ماه در ششمین

نمایشگاه رسانه های دیجیتال واقع در مصلی تهران از ساعت 16 تا

17.30 بعد از ظهر ؛ در محل نشست های آموزشی ششمین نمایشگاه

رسانه های دیجیتال برگزار می گردد .

 

بدین وسیله از کلیه کاربران و وبلاگنویسان عزیز دعوت می شود تا در

این کارگاه حضور بهم رسانند .

نویسنده: نوید رجایی پور - ۱۳٩۱/٧/۱٢

گروه سایت های پرشین بلاگ امسال نیز میزبان وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی در ششمین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال می باشد 

این نمایشگاه که به همت مرکز توسعه فن آوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۳ تا ۲۲ مهر ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره)  برگزار میگردد .

گروه سایت های پرشین بلاگ از تمامی همراهان و  وبلاگ نویسان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل مینماید .

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩۱/٧/۱٠

گروه آشپزی فنز پرشین بلاگ با همکاری سرای محله دروازه شمیران تهران؛ اولین جشنواره غذای ایرانی وبلاگنویسان را برگزار می کند.


همزمان با فرارسیدن روز جهانی غذا و به منظور ترویج فرهنگ استفاده از غذای ایرانی و عدم استفاده از غذای آماده به مصرف ( فست فود ) در خانواده های ایرانی ؛ اولین جشنواره غذای وبلاگنویسان در27 مهرماه سال جاری از ساعت 11 صبح الی 14 برگزار می گردد .

گفتنی است شرکت کنندگان در این جشنواره تنها مجاز به پخت یک نوع غذای ایرانی سالم هستند و کسانی که اقدام به پخت غذاهای غیر ایرانی و غذای آماده به مصرف ( فست فود ) کرده باشند از جشنواره و شرکت در قرعه کشی حذف خواهند شد. همچنین پختن سوپ، دسر، کیک و نوشیدنی ها ممنوع است. علاقه مندان می توانند غذای محلی شهر خود را نیز پخت کنند.

لازم به ذکر است در این جشنواره داوران حاذق و سرشناس حضور پیدا کرده و غذاهای پخت شده را داوری خواهند کرد و به سه تن از برندگان مسابقه، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

کلیه وبلاگنویسان و علاقمندان به آشپزی می توانند برای شرکت در این جشنواره با اعلام غذای انتخابی خود تا 20 مهرماه اقدام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر با شماره 09358134840 تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ آشپزی فنز پرشین بلاگ مراجعه نمایید .

نویسنده: مهدی بوترابی Mehdi Boutorabi - ۱۳٩۱/٧/٤

پرشین بلاگ ، نخستین سرویس دهنده وبلاگ فارسی ، فیلتر و ساعاتی بعد رفع فیلتر شد

پرشین بلاگ ، نخستن سرویس دهنده وبلاگ فارسی با صدها هزار وبلاگ، فیلتر و برای ساعاتی از دسترس کاربران داخل کشور خارج گردید. پیش از این نیز در چند نوبت پرشین بلاگ مشمول فیلترینگ اشتباهی و رفع فیلتر بوده است.

مدیریت پرشین بلاگ امیدوار است موضوع فیلترینگ  اشتباهی وبلاگها و وب سایت ها به طور مستقل توسط کارگروه تعیین مصادیق و دیگر مراجع ذیربط بررسی و راههای جلوگیری از آسیب و نگرانی کاربران و فعالین کسب و کار های اینترنتی فراهم شود.

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :