اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مازيار - ۱۳۸٧/٢/٧

هم اندیشی وبلاگ نویسان محیط زیست روز دوم اردیبهشت به همت مرکز صلح و محیط زیست و گروه سایت های پرشین بلاگ حضور قشر فرهیخته وبلاگ نویسان محیط زیستی و علاقه مندان این حوزه برگزار شد.

 

به گزارش فاوانیوز، بخشی از فعالیت های یک سال گذشته وبلاگستان فارسی با موضوع محیط زیست که توسط خانم پولادزاده، مدیر روابط عمومی پرشین بلاگ در این مراسم عنوان شد:

"سالی که گذشت، وبلاگستان سبز فارسی دارای افت و خیز های فراوانی بود که بیشتر در شش ماهه اول سال صورت گرفت. آغاز سال با حادثه تلخ بهره برداری از سد سیوند و اتفاق خوب آب گیری سه گانه رگ خشکیده سیستان، هامون همیشه جاری توام بود. در روند اطلاع رسانی و عرضه مطالب مرتبط با سد سیوند؛

سایه سنگین فیلترینگ از سر سایت های محیط زیستی هم براحتی نگذشت و در اتفاقی عجیب ، دسترسی به تعدادی از سایت های این دسته ، برای کاربران ایرانی منتفی شد. از جمله سایت هایی  فیلتر شده سایت آکادمی محیط زیست آریزونا desert است."

 

سخنران های بعدی آقای اشراقی و محمد درویش -نویسنده وبلاگ مهار بیابان زایی- و منتخب دوم اولین دوره نظرسنجی برترین وبلاگ فارسی بودند. آقای درویش در مورد دغدغه های شخصی خود در زمینه محیط زیست صحبت کرد.

این مراسم با سخنرانی خانم معصومه ابتکار، رییس پیشین سازمان محیط زیست ایران و عضو فعلی شورای شهر تهران خاتمه یافت.

همچنین در طی این مراسم از خانم جمشیدی نیز تقدیر به عمل آمد.

 

در همین رابطه: سبزترین هم اندیشی

نویسنده: مازيار - ۱۳۸٧/٢/٧

سرویس وبلاگ پرشین بلاگ امکان جستجو در مطالب وبلاگ های این سرویس را با نمایش TagCloud در یکی از صفحات این سایت فعال کرد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از پرشین وبلاگ، در این صفحه تمامی کلمات کلیدی استفاده شده توسط وبلاگ نویسان، نمایش داده میشود و تگ هایی که بیشتر استفاده شده اند، با سایز بزرگتری دیده می شوند. با کلیک روی هر تگ می توانید یادداشت هایی را که در مورد آن تگ نوشته شده اند مشاهده نمایید.

پرشین بلاگ اولین سرویس وبلاگ فارسی است که امکان دسته بندی مطالب وبلاگ را با استفاده از کلمات کلیدی (TAG) بر روی وبلاگ های این سرویس فعال کرده است. تگ، یکی از پارامترهای مهم در دسته بندی محتوای تولید شده بر روی اینترنت است و تمامی سرویس های مبتنی بر استانداردهای وب 2 از جمه سرویس های ولاگ نویسی بلاگر و وردپرس از سیستم تگ گذاری بر روی محتوای سرویس خود استفاده می کنند.

برای دیدن صفحه تگ های پرشین بلاگ به آدرس www.persianblog.ir/Tagcloud.aspx مراجعه نمایید.
نویسنده: مازيار - ۱۳۸٧/٢/٧

 


روز 23 خرداد، روز تولد اولین سرویس وبلاگ فارسی (پرشین بلاگ) و فراهم شدن امکان وبلاگ نویسی برای فارسی زبانان در محیطی فارسی است. به همین مناسبت پرشین بلاگ، همچون سال های گذشته در حال آماده شدن برای ششمین جشن سالگرد تولد وبلاگ فارسی است.

به گزارش فاوانیوز به نقل از پرشین وبلاگ، این جشن همچون سال های گذشته در روز 23 خرداد (روز وبلاگ فارسی) با همراهی جمعی از وبلاگ نویسان و پیش کسوتان فعال اینترنت کشور در تهران برگزار می شود. اطلاعات شرکت در همایش روز وبلاگ فارسی به زودی اعلام خواهد شد.

 

انتخاب وبلاگ های برتر سال

هر ساله تعدادی از وبلاگ های برتر فارسی در سالروز تولد پرشین بلاگ معرفی می شوند. انتخاب این وبلاگ ها کاملا بر اساس انتخاب کاربران است و از میان تمامی سرویس های وبلاگ داخلی و خارجی انجام می شود. هر کاربر می تواند حداکثر 5 وبلاگ را که در سال گذشته بیشتر برایش مفید بوده است، در این رای گیری معرفی کند تا بر اساس رای کاربران وبلاگستان فارسی، این وبلاگ ها انتخاب شوند. برای رای دادن به 5 وبلاگ برتر خود به آدرس persianweblog.ir/Topblogs مراجعه نمایید. رای گیری وبلاگ های برتر تا نیمه خرداد ادامه دارد و نام وبلا گ های برگزیده در جشن وبلاگ فارسی که محل آن متعاقبا اعلام می شود، منتشر خواهد شد.

 

در همین رابطه:

عکس های پنجمین جشن روز وبلاگ فارسی

خبر جشن برگزاری پنجمین سالگرد تولد وبلاگ فارسی

محبوب ترین وبلاگ های برگزیده پنجمین سالگرد تولد وبلاگ فارسی
آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :