اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مازيار - ۱۳۸٧/۱/٢٥

مدیر پرشین بلاگ، سال گذشته را سال تغییر برای پرشین بلاگ می داند.

مهدی بوترابی با بیان این مطلب، اضافه کرد که تغییرات برای پرشین بلاگ در همه لایه ها و در سطوح فنی و غیر فنی رخ داده است که مهمترین آن ها ارایه نسخه جدید این سرویس وبلاگ بوده است.

راد دانش -مدیر تولید و پیاده سازی پرشین بلاگ- نیز به روز شدن استانداردهای پرشین بلاگ را مهمترین ویژگی نسخه جدید آن اعلام کرد. به گفته دانش هدف از این امر، کاهش فاصله پرشین بلاگ با رقبای خارجی تا حد امکان بوده است. به گفته او استفاده از فناوری های آژاکس، Framework 2 و .NET 2008 از ویژگی های مهم این سایت هستند.

همچنین حسین شرفی -مدیر طراحی وب پرشین بلاگ- نسخه جدید پرشین بلاگ را کاملا تحول یافته دانست. او تغییر نحوه نمایش یادداشت های وبلاگ ها و دسته بندی موضوعات وبلاگ به وسیله تگ ها و ساده تر شدن مدیریت وبلاگ برای کاربران را ویژگی مهم نسخه جدید پرشین بلاگ می داند. به گفته شرفی نسخه جدید پرشین بلاگ اجازه مدیریت کامل وبلاگ را حتی به کاربرانی می دهد که اطلاع زیادی از وب ندارند.

نسخه جدید پرشین بلاگ زمستان سال گذشته به شکل آزمایشی ارایه شد.
نویسنده: مازيار - ۱۳۸٧/۱/٢٥

مهلت شرکت در بخش فتوبلاگ مسابقه پروچیستا تا پانزدهم اردیبهشت 1387 تمدید شد. 

ضمناً عزیزانی که تا 31 فروردین ماه در این بخش شرکت کنند، عکس های فتوبلاگ آن ها در مسابقه اینترنتی نوروز سایت های پرشین بلاگ و پردیس من شرکت داده خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره نوروزی پرشین بلاگ، به وبلاگ این جشنواره کلیک کنید.
نویسنده: - ۱۳۸٧/۱/٢

سایت پرشین شات از گروه سایت های پرشین بلاگ آغاز به کار کرد.

 

به گزارش فاوانیوز، این سایت که ویژه آپلود کردن عکس ها توسط کاربران شرکت کننده در جشنواره اینترنتی نروز است، همزمان با سال نوی 1387 برای استفاده از کاربران در آدرس www.persianshot.com قرار گرفته است.

شما می توانید در این سایت، عکس هایی که کاربران مختلف با کد کاربری خود در سایت پردیس من و زنده رود آپلود کرده اند را مشاهده فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره اینترنتی نوروز، می توانید به وبلاگ Norooz.Persianblog.ir مراجعه فرمایید.

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸٧/۱/۱

 سال نو مبارک

پرشین بلاگ فرا رسیدن ایام سال نوی خورشیدی را به عموم هموطنان فارسی زبان داخل و خارج از کشور تبریک میگوید و آرزوی سال خوشی را شما دارد.

همچنین آغاز هفته وحدت را که همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) به روایت مسلمانان اهل سنت میباشد گرامی میداریم و سالی پر از صلح و دوستی را برای همه مسلمانان جهان آرزو میکنیم.

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸٧/۱/۱

پس از ثبت ملی آیین نوروز باستانی در سالن اجلاس سران، جشنواره اینترنتی نوروز با هدف گسترش و نشر محتوای فارسی با موضوع نوروز در سایت های پردیس من، پرشین بلاگ و زنده رود از تاریخ ۲۸ اسفند ماه ۱۳۸۶ آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال ۸۷ ادامه دارد.

 به گزارش فاوانیوز، این مسابقه شامل ارسال پیام های کوتاه نوروزی از سایت های پردیس من و زنده رود، ارسال عکس های نوروزی، وبلاگ نویسی و فوتوبلاگ است. شرح کامل این مسابقه در وبلاگ این جشنواره به آدرس norooz.persianblog.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

این جشنواره با همکاری گروه سایت های پرشین بلاگ و کانون جهانگردی و اتوموبیل رانی برگزار می شود.
آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :