اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸٦/٢/٢٦

گروه سایت های پرشین بلاگ در نخستین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال و نرم افزار های چندرسانه ای شرکت دارد.

این نمایشگاه به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 24 تا 31 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود.

غرفه گروه سایت های پرشین بلاگ در سالن 15، غرفه شماره 118 قرار دارد.


نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸٦/٢/٢٤

پرشین بلاگ با همکاری دبیرخانه دائمی توسعه جامعه مجازی ایران، فعالیت های گسترده ایی را جهت آشنایی عموم جامعه ایرانی با وبلاگ و وبلاگ نویسی آغاز نموده است، درهمین راستا در بخش کارشناسی برنامه تلویزیونی "به خانه برمی گردیم" به معرفی وبلاگ و وبلاگ نویسی پرداخته می شود.
این برنامه روز از ساعت 17 روز 24 اردیبهشت در شبکه تهران پخش خواهد شد.

شایان ذکر است پرشین بلاگ با همکاری سازمان ها و دستگاه های مختلف برنامه های گسترده ایی را جهت آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم با امکنات فضای مجازی اجرا خواهد نمود.

از سوی دیگر با توجه به اهمیت خانواده به عنوان مهم ترین نهاد اجتماعی و لزوم آشنایی اقشار مختلف جامعه با امکانات جامعه مجازی، پرشین بلاگ اقدام به طراحی بخش "وبلاگ و خانواده" نموده است که در آینده نزدیک بخش های متنوعی از قبیل ثبت وبلاگ های خانوادگی، آموزش وبلاگ به پدر و مادرها، مقالات علمی مرتبط با اینترنت و خانواده، مشاوره خانواده و امکانات دیگر، در خدمت خانواده های محترم خواهد بود.

در حال حاضر بر روی بستر موجود وبلاگ گروهی پرشین بلاگ، چندین وبلاگ خانوادگی وجود دارد که در صفحه اول سایت به معرفی آنها پرداخته ایم.
 

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :