اخبار پرشین بلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸۱/٧/٢٩

سیستم مدیریت فهرست کاربران تکمیل شد و بر روی سایت قرار گرفت. در این
سیستم برای هر گروه یک و یا چند نفر به عنوان مدیر در نظر گرفته می شود که این
مدیران توانایی اضافه، انتقال به گروه دیگر و حذف وبلاگهایی که در گروه آنها در
لیست انتظار قرا گرفته اند را دارند. همچنین این مدیران می توانند وبلاگهایی را که
قبلا به فهرست اضافه شده اند را نیز حذف و یا به گروه دیگری منتقل کنند.

هر یک از کاربران پرشین بلاگ که مایلند به عنوان مدیر فهرست کاربران با سایت همکاری نمایند، می توانند با مراجعه به صفحه عضویت مدیر فهرست کاربران که از طریق صفحه فهرست کاربران قابل دسترسی است و پر کردن فرم عضویت در لیست انتظار قرار گیرند.

مدیران سایت پس از بررسی، او را به عنوان مدیر فهرست کاربران برای گروهی که خود درخواست نموده است، انتخاب کرده و دسترسی های لازم را در اختیارش قرار میدهند. 

کاربران عزیز توجه داشته باشند که افرادی به عنوان مدیر فهرست کاربران پذیرفته
خواهند شد که محتوای وبلاگشان با گروه درخواستی مطابقت داشته باشد و به طور کلی از اعضای فعال پرشین بلاگ باشند.

همچنین یک موافقتنامه جهت استفاده از فهرست کاربران نیز در صفحه اول فهرست کاربران قرار داده شده است.

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸۱/٧/٢٧

ابزار جستجو در فهرست کاربران راه اندازی شد. این ابزار می تواند جستجو را به دو صورت وجود هر کدام از کلمات و یا وجود تمام کلمات انجام دهد. این ابزار شناسه کاربری، عنوان وبلاگ و همچنین توضیحات وبلاگهای ثبت شده در فهرست کاربران را جستجو می نماید. به همین دلیل کاربران می توانند با ارائه اطلاعات دقیق و یا جامع در زمینه های جستجو (بخصوص توضیحات وبلاگ) شانس قرار گرفتن در نتایح جستجو را بیشتر نمایند
 

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸۱/٧/٢٥

قالبهای جدیدی به نام های آفتابگردان و فراسو به همت آقای وحید رضا علی سلیمان به قسمت قالبهای استاندارد سایت اضافه شدند. از این دوست عزیز تشکر می کنیم و منتظر قالبهای زیبای بعدی او هستیم.

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸۱/٧/٢٤

فن آوری نوینی که در نوع خود منحصر بفرد است در نحوه نمایش تبلیغات در پرشین بلاگ بکار گرفته شد و مراحل آزمایشی را پشت سر می گذارد.
در این روش کیفیت خدمات تبلیغاتی برای تبلیغ دهندگان و همچنین راحتی و اختیار خوانندگان وبلاگها افزایش یافته همزمان قالب و زیبایی وبلاگها تحت تاثیر تبلیغات قرار نمی گیرد.
 

نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳۸۱/٧/۱۳

همکاریهای سایت پرشین بلاگ با سایت فرهنگی-هنری پندار وارد مرحله جدیدی شد. پس از مذاکراتی که بین دو سایت انجام گرفت، تصمیم به ایجاد یک مرکز مشترک پخش آگهی گرفته شد. در فاز اول این همکاری، همکنون آگهی های موجود در دو سایت بر روی یک مرکز قرار گرفته است و بطور مشترک در حال نمایش می باشد. از این پس شرکتهای آگهی دهنده به پرشین بلاگ، شاهد پخش آگهی های خود در سایت پندار نیز خواهند بود. امیدواریم در ادامه این همکاری ها سایتهای دیگر فرهنگی نیز به جمع ما بپیوندند
 

آرشیو وبلاگ
کدهای اضافی کاربر :